پیرو اطلاع رسانی های مکرر قبلی مبنی بر رعایت تقویم زمانی فرآیند تصویب پروپوزال تا دفاع از پایان نامه باطلاع می رساند، دانشجویانی که با گذشت 6 ماه از تاریخ تصویب پروپوزال آنها قصد دفاع از پایان نامه خود در تابستان 98 را دارند می بایست مراحل زیر را به ترتیب انجام و رعایت نمایند:

1. در اسرع وقت با مراجعه به کارشناس تحصیلات تکمیلی خود و استعلام نواقصی پرونده آموزشی خود اقدام به رفع نواقص پرونده نماید تا امکان صدور فرم کفایت دفاع برای وی مهیا گردد.

2. دانشجو می بایست با مراجعه به واحد مالی اقدام به تسویه حساب نماید.

3. دانشجو می بایست پس از رفع کامل نواقص پرونده آموزشی و تسویه حساب مالی ، به کارشناس تحصیلات تکمیلی مراجعه و اقدام به دریافت فرم کفایت دفاع  نمایند.

4. در زمان صدور فرم کفایت دفاع، وجود و ارائه فرم استعلام سامانه همانندجو (مطابق با اطلاع رسانی قبلی نهایتا تا 30 درصد تشابه قابل قبول خواهد بود) الزامی می باشد. راهنمای تصویری چگونگی دریافت استعلام سامانه همانندجو در سایت دانشگاه رجاء، منوی آموزش، قسمت تحصیلات تکمیلی موجود می باشد.

5. دانشجو می بایست طبق تقویم مذکور، نهایتا تا  15 مرداد ماه  پایان نامه تایید شده از سوی اساتید راهنما، مشاور و مدیر گروه خود را جهت صدور فرم کفایت و تعیین تاریخ دفاع به دفتر تحصیلات تکمیلی تحویل نماید.

6. حداکثر تاریخ دفاع در تابستان براساس تقویم،  15 شهریور ماه  خواهد بود و در غیراینصورت دانشجو در صورت داشتن سنوات می بایست اقدام به تمدید پایان نامه و پرداخت شهریه نماید.

⛔⛔⛔تذکر مهم: دانشجویان محترم می بایست نگارش پایان نامه خود را براساس فرمت  نگارش دانشگاه رجاء که در سایت دانشگاه، منوی آموزش،قسمت فرم های تحصیلات تکمیلی ارائه شده است تهیه نمایند.

اطلاعات تماس

نشانی : قزوين، خيابان نوروزيان، تقاطع بلوار مطهری، دانشگاه رجاء

صندوق پستي:1177 - 34145 

کدپستی: 95834-34148

فکس: 33677105 - 028

تلفن : 10 - 33677101 - 028

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت