با توجه به اهميت فعاليت علمي، فرهنگي شخص دانشجويان و همچنين وجود نشريه­ي كه مستقيماً توسط دانشجويان تهيه شده باشد، در پاييز سال 90 اولين شماره فصلنامه "فصل نو" در 1000 تيراژ چاپ گرديد.
در شروع هر فعاليتي، وجود ايرادات و اشكالات اجتناب ناپذير و غير قابل انكار است و "فصل نو" هم از اين موضوع مستثنا نبوده و نيست. "فصل نو" با هدف پويايي علمي، فرهنگي دانشجويان شروع به كار كرد و از آنجا نقش برجسته اي پيدا مي كند كه مشاهده مي كنيم تقريبا در هيچ دانشگاهي در ايران، نشريه اي با اين تعداد صفحه و در اين سطح وجود ندارد.
لازم به ذكر است كه اين فصلنامه مستقلاً توسط دانشجويان رجاء تهيه و آماده چاپ مي شود و زير نظر امور فرهنگي رجاء تاييد شده و نهايتاً توسط رياست محترم مركز دستور به چاپ آن صادر مي گردد.
لذا لازم است از رياست محترم مركز و امور فرهنگي رجاء به خاطر حمايتهاي بي دريغشان در ايجاد اين عرصه كه باعث رشد سطح علمي، فرهنگي دانشجويان و امكان فعاليت عملي دانشجويان در متن دانشگاه است تقدير و سپاسگزاري لازم را به عمل بياوريم.
 
***ضمنا  پس از چاپ شماره جدید فصلنامه، اطلاعیه آن در بخش اخبار دانشجویی - فرهنگی درج و شما می توانید نسخه PDF ان را  دانلود نمایید.
 

اطلاعات تماس

نشانی : قزوين، خيابان نوروزيان، تقاطع بلوار مطهری، دانشگاه رجاء

صندوق پستي:1177 - 34145 

کدپستی: 95834-34148

فکس: 33677105 - 028

تلفن : 10 - 33677101 - 028

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت